KONST / Litografier / Litografi 9344061
nr 934 4061
Litografi
+ tusch, Lennart Frisk, älgar, signerade, ramens innermått: 39x32 + 40x49
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 januari 2015
kl 19:10:38
12/1 14:11:32
12 jan
e-auktion
Läs mer om e-auktion
Litografi
Läs mer om e-auktion
nr 934 4061
Litografi
| Utrop: | 400 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 12 januari 2015 |
| 12/1 14:11:32 | 1 | Vinnande bud |
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion